Autodoprava

Pro naše zákazníky nabízíme dodávkovou autodopravu v rámci měst: Varnsdorf, Rumburk, Krásní Lípa, Šluknov, Děčín, Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov a Liberec , vnitrostátní autodopravu po celé ČR a mezinárodní autodopravu na území EU. 

Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu zásilek, přepravu zboží, rozvoz zboží, přepravu nábytku z prodejen, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů se skříňovými vozy o velikostech 7 europal (3,9x2x2) a 8 europal (4,2x2,1x2,1) vybavené zvedacími hydraulickými plošinami.  Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Využijte naše služby a poznejte spolehlivého autodopravce.

Ceník autodopravy:

přistavení vozu: Varnsdorf, Rumburk, Krásná Lípa, Šluknov, Cvikov ZDARMA

přistavení vozu: Děčín, Česká Lípa, Nový Bor a Liberec 100 Kč   

autodoprava do 100km (tam i zpět) 12 Kč / 1 km                autodoprava do 300km (tam i zpět) 11 Kč / 1 km                autodoprava do 500km (tam i zpět) 10 Kč / 1 km                autodoprava nad 500km (tam i zpět) 9 Kč / 1 km                          čekání vozu s řidičem při nakládce / vykládce                         (účtováno po 15 minutách, prvních 30min.zdarma) 160Kč / hod.        

minimální účtovaná cena je 900,-

© 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!